Aktorja shqiptare e “2XL” çmend internetin me fotot e reja erotike

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:57 27-01-2017 Aktorja shqiptare e “2XL” çmend internetin me fotot e reja erotike

Eliona Pitarka, aktorja e njohur që prej disa kohësh është pjesë e spektaklit umoristik “2XL”, ka publikuar disa foto të reja tepër provokuese.

Në tre fotot e publikuara në Instagram aktorja shfaqet tepër sensuale ndërsa nuk kanë munguar qindra komente dhe pëlqime.

asd2222245yhdfbgdhdghj.jpg

asd3333121rwrgtsdfg.jpg

sd222tyfrghfghj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023041963577271
array(1) { ["section"]=> string(70) "aktorja-shqiptare-e-2xl-cmend-internetin-me-fotot-e-reja-erotike-66860" }