ALARM/ Guri 3 ton mund të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash, rrezikohen njerëzit

Publikuar tek: aktualitet, më 17:38 13-01-2018 ALARM/ Guri 3 ton mund të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash, rrezikohen njerëzit

Një gur 3 ton rrezikon të bjerë në autostradën Rrëshen-Kalimash.

Ky lajm është bërë i ditur nga drejtoria vendore e policisë së Lezhës ditën e djeshme. Rreth orës 18:00 mbi dy tarracat mbrojtëse të autostradës, kanë rrëshkitur gurë dhe dhera të shumtë për shkak të reshjeve të kohëve të fundit.

Guri 3 ton rrezikon të bjerë dhe mund të jetë fatale për njerëzit, automjetet si dhe banesën e shtetasit Gjon Ndrec Lleshi i cili është në proces evakuimi.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthimi me tritol, drejtori i komanduar i policisë niset me urgjencë drejt Shkodrës
ALARMANTE: 2120 shqiptarë në vit humbin jetën nga... »
Article Logic
Execution time: 0.18290090560913
array(1) { ["section"]=> string(89) "alarm-guri-3-ton-mund-te-bjere-ne-autostraden-rreshen-kalimash-rrezikohen-njerezit-106446" }