ALARM NË SHBA: Zarf me 'pluhur të bardhë' në rezidencën e Trump Junior, bashëshortja i përfundon në urgjencë

Publikuar tek: bota, më 19:47 12-02-2018 ALARM NË SHBA: Zarf me 'pluhur të bardhë' në rezidencën e Trump Junior, bashëshortja i përfundon në urgjencë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Shtëpinë e Bardhë në SHBA, pasi një zarf me pluhur të bardhë është dërguar në rezidencën e Trump Junior. 

Zarfin e ka hapur gruaja e djalit të Donald Trump, e cila ka përfunduar në spital. Zarfi ka mbërritur në mënyrë misterioze dhe ende nuk dihen detajet e ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet gjarpri PITON 20 metra i gjatë, si e pikasën fshatarët (VIDEO)
Ky është fëmija më me fat në botë, vdekja ‘e pa në sy dhe i kaloi për qime’ (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0041859149932861
array(1) { ["section"]=> string(111) "alarm-ne-shba-zarf-me-pluhur-te-bardhe-ne-rezidencen-e-trump-junior-basheshortja-i-perfundon-ne-urgjence-110038" }