Alarm përmbytjesh, modelja del me robdeshamper, me shalë dhe gjoks jashtë të rregullojë situatën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 30-11-2017 Alarm përmbytjesh, modelja del me robdeshamper, me shalë dhe gjoks jashtë të rregullojë situatën

Ndërkohë që i  gjithë vendi  është përfshirë në një situatë përbytjesh dhe incidentesh, modelja e njohur Franceska Jace është përpjekur të rregullojë ditën e nmdjekësve teksa publikon një foto mjaft  sensuale.

Franceksa ka publikuar një foto  e veshur me robdeshamper, duke ekspozuar gjoksin dhe shalët.  Krahas fotos shkruan “A do mund kjo foto të rregullojë gjendjen tuaj sot?”. Me këtë situatë përmbytjesh  që pritet të përkeqësohet vështirë se do bëjë punë fotoja e  modeles. 

Screenshot_3_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plasën zërat se janë ndarë, Big Basta zbulon të vërtetën me këtë foto
Ilda Bejleri i thotë të gjitha, zbulon detajet për të dashurin dhe marrëdhëniet me Panuccin: I rreptë me mua »
Article Logic
Execution time: 0.015900135040283
array(1) { ["section"]=> string(101) "alarm-permbytjesh-modelja-del-me-robdeshamper-me-shale-dhe-gjoks-jashte-te-rregulloje-situaten-101438" }