Alarmohet Parisi, policia bllokon rrugët dhe kontrollon për bombë

Publikuar tek: bota, më 16:15 13-10-2016 Alarmohet Parisi, policia bllokon rrugët dhe kontrollon për bombë

Policia e Parisit ka alarmuar banorët teksa ka mbyllur me shpejtësi një nga rrugët e famshme në qendër të Parisit dhe ka filluar kontrollin për makina bombë.

Në ‘Boulevard de la Madeleine’ që cilësohet si një ndër pjesët më të njohura të qytetit policia ka deklaruar se e ka pikasur një bombë.

Fotografitë nga vendi i ngjarjes kanë shfaqur oficerët e policisë duke e investiguar një makinë të zezë që ishte e parkuar në rrugë, shkruan ‘Daily Mail’.

Dhe rreth orës 11:15, është dëgjuar shpërthimi i kontrolluar i bombës që ishte vendosur në ‘Fiat’.

paris1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021982908248901
array(1) { ["section"]=> string(70) "alarmohet-parisi-policia-bllokon-rruget-dhe-kontrollon-per-bombe-56049" }