Alba Malltezi sulmon Blendi Fevziun dhe “Opinion”: Torturë e shqisave, bye bye...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:58 16-09-2016 Alba Malltezi sulmon Blendi Fevziun dhe “Opinion”: Torturë e shqisave, bye bye...

Drejtorja e "shqiptarja.com", njëkohësisht bashkëshortja e Carlo Bolinos, Alba Malltezi sulmon gazetarin Blendi Fevziu dhe emisionin e tij “Opinion”.

Për Malltezin, ky emision është “torturë e shqisave”.

Në  rrethana të veçanta, pasi këtu ku jam duket vetëm ky kanal, po shoh pas shuumë kohësh Opinion. Më duket mua, apo dialogët në këtë emision janë poshtë frekuencave që kapin qeniet njerëzore? Bërtitet e logjikohet gjithmonë kështu? Torturë e shqisave. Po duhet një mazokizëm i rëndë për ta ndjekur. Bye, Bye po e tentoj ta shoh në vitin 2026 brrrrrr”, përmbyll Malltezi.

alba.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021098852157593
array(1) { ["section"]=> string(80) "alba-malltezi-sulmon-blendi-fevziun-dhe-opinion-torture-e-shqisave-bye-bye-53082" }