Alban Dudushi gjithë gëzim në festën e Top Albania Radio, por bën një gabim (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:55 16-02-2016 Alban Dudushi gjithë gëzim në festën e Top Albania Radio, por bën një gabim (FOTO)

Alban Dudushi, moderatori i ‘’Top Show’’ në Top Channel ka shkuar gjithë gëzim natën e djeshme në festën e 18-vjetorit të ‘’Top Albania Radio’’. Përkrah partneres së tij, Bieta Sulo, Dudushi ka zgjedhur një tavolinë të rehatshme.

Por me t’u ulur Dudushi nuk ka duruar dot më. Ai ka ndezur një cigare, edhe pse është munduar të mos ta mbajë në mënyrë demonstrative, sërisht aparati e ka fokusuar. Dhe të mendosh që në brendësi të lokaleve, clube-ve apo pub-eve të Shqipërisë nuk lejohet duhani…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067129135131836
array(1) { ["section"]=> string(85) "alban-dudushi-gjithe-gezim-ne-festen-e-top-albania-radio-por-ben-nje-gabim-foto-32715" }