Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vijnë me një risi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:56 12-06-2016 Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vijnë me një risi

Çifti Alban Skënderaj dhe Miriam Cani shumë shpejtë do të vijnë në një bashkëpunim.

Projekti muzikor nuk është i ri pasi ata kanë vendosur të përpunojnë këngën "Unë dhe ti" të cilën Albani e publikoi tre muaj më parë.

"Unë dhe ti" do të vijë në formën e  coverit, por që do të performohet nga të dy artistët, shkruan Prive.

Gjithsesi në të ardhmën e afërt nuk do të mungojnë as projektet solo. Albani vetëm se ka publikuar këngën e fundit "Duart Larr një këngë me ritme verore, derisa në maj solli bashkëpunimin e suksesshëm me Elinel "Kam nevojë". 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Braktisi Çanin, por ku shkoi Sofia e re e “Zonë e Lirë”?
Trajneri i Gjermanisë s’përmbahet dot. Fut dorën në pantallona dhe i merr erë gjatë ndeshjes me Ukrahinën (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013376951217651
array(1) { ["section"]=> string(55) "alban-skenderaj-dhe-miriam-cani-vijne-me-nje-risi-43282" }