Alban Skënderaj publikon incidentin e Ermal Mamaqit, kjo VIDEO do ju shkrijë gazit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 20-11-2016

Perfundimisht ky nuk eshte normal ??

A video posted by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Alban Skënderaj dhe Ermal Mamaqi ndodhen në New York, por humoristi ka pësuar një incident teksa është ngatërruar me valixhen e tij duke u rrëzuar.

Këngëtari nuk ka mbajtur dot të qeshurën, ndërsa Ermali është përpjekur të çohet direkt sikur nuk kishte ndodhur asgjë. Por Albani nuk e ka fshehur, duke e publikuar videon dhe shkruar, “Përfunimisht ky njeri nuk është normal”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatorja shqiptare më sensuale se kurrë, provokon teksa ngre fustanin (Foto)
Të ftuarat speciale të Sara Hoxhës i habisin të gjithë, pozojnë me pizhama (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.046651124954224
array(1) { ["section"]=> string(87) "alban-skenderaj-publikon-incidentin-e-ermal-mamaqit-kjo-video-do-ju-shkrije-gazit-60135" }