Albana: Nuk mundemi të rrimë secili në shezlongun e tij! Mision i pamundur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:56 15-08-2016 Albana: Nuk mundemi të rrimë secili në shezlongun e tij! Mision i pamundur (FOTO)

Moderatorja e njohur Albana Osmani po shijon ditët me diell nën shoqërinë e dy mikeve të vogla që nuk rrinë dot pa të.

Albana ka postuar një foto në faqen e saj zyrtare në Instagram ku shkruan, “Nuk mundemi të rrimë secili në shezlongun e tij ! Mision i pamundur”.

Pranë saj në të njëjtin shezlong janë shtrirë dhe dy bukuroshte të cilat nuk i ndahen për asnjë moment. 

Tezja e ka gjakun e ëmbël prandaj nuk bëjnë dot mbesat pa të.

albana_osmani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029353857040405
array(1) { ["section"]=> string(83) "albana-nuk-mundemi-te-rrime-secili-ne-shezlongun-e-tij-mision-i-pamundur-foto-49808" }