Albana Osmani nga palestra e quan veten ''maloke'': “Ku lëviz maloku nga vendi aman, topçe mbetëm’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:41 09-03-2016 Albana Osmani nga palestra e quan veten ''maloke'': “Ku lëviz maloku nga vendi aman, topçe mbetëm’’

Prezantuesja Albana Osmani tregon trupin e saj perfekt  ndërkohë që ushtrohet në palestër. Siç duket Albana ndihet e sigurt dhe plot vetbesim në lidhje me format e saj.

 “Duaj trupin tënd, duaj veten, palestër” shkruan ajo bashkangjitur fotos së postuar.

E veshur sportive me kufje në vesh ajo pozon para pasqyrës ku vihet re djersa në bluzën e saj dhe kjo tregon se ajo ushtrohet fuqishëm.

Mirëpo ajo sot është me humor, duke ironizuar edhe veten e saj për shkak të origjinës tropojane me fjalën ‘’malok’’.

“Me kilogramë aq jam rrumbullak s’ma ndjen nga palestra fare. Ku lëviz maloku nga vendi aman, topçe mbetëm’’, thotë Osmani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013262033462524
array(1) { ["section"]=> string(96) "albana-osmani-nga-palestra-e-quan-veten-maloke-ku-leviz-maloku-nga-vendi-aman-topce-mbetem-34680" }