Albana Osmani pa grim: Ngjaj si Harry Style. (A ngjan? Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 06-03-2015 Albana Osmani pa grim: Ngjaj si Harry Style. (A ngjan? Foto)

Prezantuesja bukuroshe Albana Osmani është zgjuar vonë këtë mëngjes.

Ajo ka postuar një foto pa grim nga zgjimi i saj që e ka ndarë me ndjëkësit e instagramit.

"Kur zgjohesh në orën 12:00 dhe vetja të duket si Harry Style i grupit ‘One Direction”, shkruan Albana.

Pa t’i hedhim një sy edhe fotove të Harryt! A ngjan Albana me të?!

Në fakt prezantuesja ka të drejtë. Duket pak Harry Style në këtë mëngjes.

 

Harry Style

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.086244106292725
array(1) { ["section"]=> string(60) "albana-osmani-pa-grim-ngjaj-si-harry-style-a-ngjan-foto-5143" }