Albana Osmani prezanton dashurinë e saj të madhe me anë të një fotoje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 25-01-2017 Albana Osmani prezanton dashurinë e saj të madhe me anë të një fotoje

Moderatorja Albana Osmani na ka prezantuar me dashurinë e saj, dhe nuk është një dashuri dosido, por piktura.

Albana ka treguar dhe më parë se përveçse një moderator e zonja është dhe një piktore shumë e aftë.  Më parë ajo ka publikuar disa piktura të saj që "të lënë pa fjalë".

 yugthukg.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja si duket me bikini aktorja e filmit “ Fifty Shades of Grey” (FOTOT)
Zbulohen hajdutët e Kim Kardashian, lidhje me xhihadistët e ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.022758007049561
array(1) { ["section"]=> string(75) "albana-osmani-prezanton-dashurine-e-saj-te-madhe-me-ane-te-nje-fotoje-66658" }