Albana Osmani publikon foton që i la të gjithë gojëhapur, por Mamaqi, nuk e dallon dot “është parç apo mrapç”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:45 22-07-2017 Albana Osmani publikon foton që i la të gjithë gojëhapur, por Mamaqi, nuk e dallon dot “është parç apo mrapç”

Prezantuesja e njohur Albana Osmani, mesa duket ka filluar pushimet dhe këtë gjë e ka treguar me foton që ka postuar në rrjetet sociale. Të gjithë ndjekësit e Albanës, e kanë pëlqyer foton e saj më të fundit. Por ka edhe nga ata që nuk e kanë kuptuar mirë foton, njëri mes tyre është Ermal Mamaqi. Aktori i njohur ka postuar një koment duke e pyetur prezantuesen, për pozicionin e saj në foto. Një koment me “spec” ky, që Albana nuk ka hezituar ti përgjigjet në të njëtën mënyrë.

Më poshtë foto dhe replikat e Albanës më Ermalin:

Screenshot_1_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025589942932129
array(1) { ["section"]=> string(111) "albana-osmani-publikon-foton-qe-i-la-te-gjithe-gojehapur-por-mamaqi-nuk-e-dallon-dot-eshte-parc-apo-mrapc-87013" }