Albana Osmani:Së shpejti një ekspozitë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:05 08-02-2015 Albana Osmani:Së shpejti një ekspozitë

Moderatorja e njohur, Albana Osmani, këtë herë shfaqet përpara syve të publikut si piktore. Përveçse të moderojë, ajo di edhe të pikturojë ndaj ka vendosur që talentin e saj ta ndajë me të gjithë.

“Po marr kohën time për të realizuar standart të mirfilltë artistik. Jam në gjysmën e rrugës, pasi skepticizmi im për të vlerësuar çfarë është vërtet art dhe jo panoramimin, më ka shoqëruar gjithmonë . Gjithsesi në bodrumin tim plot me piktura disa prej tyre vlejnë për t’u ekspozuar. Do t’i shes dhe paratë nuk do t’I jap për asnjë çështje humanitare por do t’I fus në një llogari në emrin tim,”-shkruan Albana Osmani në ‘istagram”.

Ne po e presim me padurim ekspozitën e saj pasi nga piktura që kemi para syve, s’duket të jetë dhe aq zhgënjyese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030176877975464
array(1) { ["section"]=> string(43) "albana-osmani-se-shpejti-nje-ekspozite-2753" }