Albana Osmani tregon një të "pa zbuluar" nga pjesët e trupit dhe bën “shyqyr” që s’e ka diku tjetër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:24 22-01-2017 Albana Osmani tregon një të

Moderatorja Albana Osmani ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë për paraqitjen e saj dhe elegancën që e karakterizon.

Teksa ka postuar një foto në snapchat duke ekspozuar një pjesë të trupit, ajo shkruan, “Lulja e diellit te stomaku është nishan, P.S shyqyr që s’më doli në ballë”. Thonë që nishanet janë fat, dhe Albana është një vajzë që ka arritur të ngjitet shumë lartë në karrierë.

Moderatorja  sipmatike e ekranit e ka nisur karrierën e saj shumë vite më parë, si dhe ka qenë pjesë e "Miss Albania".

 

 albana_ooo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023561000823975
array(1) { ["section"]=> string(101) "albana-osmani-tregon-nje-te-pa-zbuluar-nga-pjeset-e-trupit-dhe-ben-shyqyr-qe-s-e-ka-diku-tjeter-66253" }