Albana Osmanin e zgjon babai nga gjumi për të votuar (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:10 21-06-2015

Ndryshe nga të rinjtë që janë neglizhentë madje dhe kur vjen puna për votën, mosha e mesme  dhe tretë ia njohin vetes këtë të drejtë dhe e marrin seriozisht. Moderatorja Albana Osmani, duket disi e mërzitur, pasi është zgjuar nga gjyshi që në orën 06:30 për të votuar.

Biseda midis tyre:

Albana:Na ke çu në 6:00 të mgjesit të betohem, me votu të parët, si në kohë të Enverit.

Babai: Jo babo , është mbush vendi atje plotë.

Albana: Posi, ja ta shohim

babi: Do ta shohim plot , nëse nuk ka njerëz shumë do të qeras.

Tani presim që Albana të konfirmojë se kush e fitoi bastin, gjyshi apo ajo?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017818927764893
array(1) { ["section"]=> string(64) "albana-osmanin-e-zgjon-babai-nga-gjumi-per-te-votuar-video-14177" }