Albana Vokshi kishte të drejtë, Rama e admiron dhe nuk i shmanget dot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:56 03-03-2016 Albana Vokshi kishte të drejtë, Rama e admiron dhe nuk i shmanget dot

Mesa duket deputetja demokrate, Albana Vokshi ka pasur të drejtë kur deklaroi se kryeministri Edi Rama e admironte atë.

Gjatë kohës që pritet të nisë seanca plenare, e pezulluar për shkak të negociatave që po zhvillohen për aktet nënligjore, socialistë dhe demokratë janë duke pritur në kafen e Kuvendit së bashku. Në tavolinën ku ishte ulur Vokshi së bashku me deputetet e PDIU dhe PS, Mesila Doda e Olta Xhaçka, është afruar edhe kryeministri Rama.

Nga foto shihet se palët po komunikojnë qetësisht dhe me batuta, sigurisht që në qëndër të diskutimit janë Vokshi me Ramën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e rrallë e kohës kur Rama dhe Beqaj luanin si titullarë në basketboll për Dinamon
Elisa Spiropali: 1 vit nënë, bijë, pagjumësi, magji... »
Article Logic
Execution time: 0.19623804092407
array(1) { ["section"]=> string(74) "albana-vokshi-kishte-te-drejte-rama-e-admiron-dhe-nuk-i-shmanget-dot-34140" }