Albana Vokshi: Rama më admiron, pak ditë më parë më dërgoi sms

Publikuar tek: politike, më 18:03 27-02-2016 Albana Vokshi: Rama më admiron, pak ditë më parë më dërgoi sms

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi e ftuar në emisionin “Oktapod” në Vizion Plus ka pohuar se ka vënë re admirimin që kryeministri Edi Rama ka për të. Vokshi u shpreh se Rama shpreh kortezinë e tij nëpërmjet sms-ve me rastin e festave dhe përvjetorëve, madje ajo pranoi se kryeministri e kishte uruar pak ditë më parë për ditëlindje.

Megjithatë, për Vokshin mënyra se si Rama komunikon me femrat është vulgare dhe e papranueshme. Ajo ka deklaruar se nëse kryeministri e krahason sërish me aktoren e njohur amerikane, Pamela Anderson, Vokshi do i drejtohet gjykatës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Komisioni i Venecias dorëzon draftin përfundimatar për “drejtësinë”, i jep të drejtë opozitës
Bushati: Shqipëria as do t'i hapë, as do t'i mbyllë kufijtë për refugjatët »
Article Logic
Execution time: 0.021780967712402
array(1) { ["section"]=> string(66) "albana-vokshi-rama-me-admiron-pak-dite-me-pare-me-dergoi-sms-33691" }