Albano Bogdo flet për prostitutën që i mori virgjërinë kur ishte minoren

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:07 08-10-2016 Albano Bogdo flet për prostitutën që i mori virgjërinë kur ishte minoren

Jemi mësuar ta shohim të na bëjë të qeshim, të argëtohemi me të, por këtë herë Albano Bogdo vjen në një rrëfim ndryshe përballë pasqyrës në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës.

Ai foli për kohën kur ka humbur virgjërinë. “Virgjërinë e kam humbur më një prostitutë, në Greqi kur kam qënë 16 vjeç. Unë e porosita përpara se të fillonim aktin, sado keq te jem ti merr leket që të më thuash dole mirë, apo jo? Prostitutat janë si shkollat private, mëson s'mëson ta nxjerrin 10”.

Ai rrëfen se ka qënë e vështirë për të për të arritur këtu ku është sot. Që i vogël ai ka punuar punë të ndryshme, si shiste cigare, akullore, kamarier e banakier.  Më vone, gjatë viteve 2000-2005 çdo verë ai shkontë në Greqi për të punuar.

Në moshën 12 vjecare atij i divorcohen prindërit dhe Albano e shikon në dy mënyra. Mënyra e parë është ajo e trishta dhe e vuajtura që vjen nga kjo ngjarje dhe ana tjetër është ajo që ai ka zgjedhur ta shikojë.

“Babai im ishte gangster dhe zuri dashnore”. Përveç pjesës së batutës ai thotë” E kam falur babain që na la, por e mirëkuptoj se e bëri për dashurinë. E vetmja gjë që duhet të kishte bërë më mirë, ishte që t’ia kishte shpjeguar më mirë mamit”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024106979370117
array(1) { ["section"]=> string(78) "albano-bogdo-flet-per-prostituten-qe-i-mori-virgjerine-kur-ishte-minoren-55503" }