Albëria gjyshe bombastike, mbërrin në vendlindje. Fotoja shpjegon gjithçka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:40 04-07-2016 Albëria gjyshe bombastike, mbërrin në vendlindje. Fotoja shpjegon gjithçka

Albërie Hatërgjonaj ka qenë dhe mbetet një ndër ikonat e bukura dhe të talentuara të skenës shqiptare.  Këngëtarja ka shkuar në vendlindjen e saj  dhe nuk ka nguruar të ndaj me fansat e saj lumturinë që ndjen në  shtëpinë e saj të lindjes,në Grykë të Deçanit. Këngëtarja shkruan “Jam e lumtur që jam në shtëpi”. 


arberie_hatergjonaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017425060272217
array(1) { ["section"]=> string(78) "alberia-gjyshe-bombastike-mberrin-ne-vendlindje-fotoja-shpjegon-gjithcka-45501" }