Albërie Hadërgjonaj ka një thirrje për femrat xheloze dhe specialistët e "photoshop"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:39 06-09-2016 Albërie Hadërgjonaj ka një thirrje për femrat xheloze dhe specialistët e

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj  teksa ka postuar një foto, ka njoftuar të gjithë femrat xheloze dhe specialistët e Photoshop se nuk ka bërë asnjë modifikim në të.

Këngëtarja është një ndër figuart e ekranit e cila kujdeset shumë për paraqitjen e saj. Por, mesa duket “ziliqaret” e kritikojnë për fotot.

“Mirëmëngjesi!  Për specialistat e Photoshop, ju njoftoj qe se kam prek foton. Për ato femrat xheloze, dhe për ato me profile fallco këtu ju them. Mos u mërzitni kur t'më shikoni..Me Zotin luftë nuk bëhet”.

Albëria ka veshur një fustan të ngushtë që i nxjerr në pah linjat perfekte, ka ekspozuar një pjesë të gjoksit, ndërsa flokët i ka me baluke.

alberie_hatergjonaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029571056365967
array(1) { ["section"]=> string(88) "alberie-hadergjonaj-ka-nje-thirrje-per-femrat-xheloze-dhe-specialistet-e-photoshop-52063" }