Albërie Hadërgjonaj në delir: Faleminderit Zot për format (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 11-07-2016

Është 43 vjeçe por duhet thënë se këngëtarja Albërie Hadërgjonaj duket në formë të shkëlqyer fizike.

Por mesa duket “ora” e Albëries ka mbetur pikërisht te format fizike, aq sa falenderon edhe Zotin për to. Në një video postuar në IG, Albëria i kthen përgjigje akuzave për ndërhyrje, duke zbuluar kështu edhe sekretin e t’u dukurit mirë.

“Hajde priti komntet Alberija operacione nga koka deri tek kembet.Une kam nji pergjigjje: Ushqehuni mire dhe palester Dhe Faleminderit Zot per linjat sepse pa doren tende nuk arrija te kisha trup me propcione te mira

Ju uroj nji mbasdite te bukur”, shkruan këngëtarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025182962417603
array(1) { ["section"]=> string(68) "alberie-hadergjonaj-ne-delir-faleminderit-zot-per-format-video-46235" }