“Albi iku tani, e mori tjetra”, çfarë shkruan Klaudia Pepa në...(FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:39 17-04-2018 “Albi iku tani, e mori tjetra”, çfarë shkruan Klaudia Pepa në...(FOTO)

Kohët e fundit lajmi se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kaë filluar një lidhje dashurie u komentua gjerësisht. Shkak i këtyre dyshimeve u bënë postimi i fotove nga i njëjti destinacion i Albës dhe Albit.

Pjesë e këtyre lajmeve sigurisht që nuk mund të lihej jashtë edhe ish-bashkëshortja e tij, Klaudia Pepa. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ndërsa në përshkrim ka vënë shkronjën “A”.

Kjo nuk ka kaluar pa u komentuar nga fansat, të cilëve mënjëherë mendja u shkon te Albi.

“Iku tani, e mori tjetra”, është një prej komenteve. Ndërsa Klaudia është duke realizuar setin e ri fotografik.

lbi.PNG

auto_screenshot-3_1523865699-76008561523896764.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A i thërret Berishës dhe Lirisë mami e babi? Armina Mevlani flet për marrëdhënien me vjehrrin dhe vjehrrën
Kejvina Kthella tërbon lagjen, del në ballkon me rroba banjo (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.027435779571533
array(1) { ["section"]=> string(69) "albi-iku-tani-e-mori-tjetra-cfare-shkruan-klaudia-pepa-ne-foto-117152" }