Albi-Klaudias: Ti virgjëreshën e skuadrës tjetër e le me barrë me pështymë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:25 13-05-2015 Albi-Klaudias: Ti virgjëreshën e skuadrës tjetër e le me barrë me pështymë Albi Nako e ka shoqeruar postimin e tij me kete foto te Klaudias

"O zot sa e bukur je, sa e thjeshtë, sa e mirë, sa e ëmbël, sa e talentuar. Talenti dhe bravura jote i ka tërbuar mbështetësit e virgjëreshës Virginia. Po unë një gjë po i them këtyre. Që ti virgjëreshën e skuadrës tjetër e çvirgjëron vetëm me një shikim dhe e le me barrë me pështymë", kështu ka zgjedhur t'i shprehë mbështetjen e tij të madhe koreografi Albi Nako të dashurës balerinë Klaudia Pepës që tashmë po lufton për të triumfuar në spektaklin e kërcimit "Amici".

Dedikimi i Albi Nakos nuk mbyllet me kaq. Koreografi shpreh bindjen se Klaudia dhe talenti i saj do ia dalin por gjithsesi, sido që të shkojë tashmë ajo është fituese.

Kujtojmë që Klaudia Pepa ka korrur sukses të jashtëzakonshëm në "Amici" e madje është cilësuar figurativisht si një "kafshë skenike".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027162790298462
array(1) { ["section"]=> string(79) "albi-klaudias-ti-virgjereshen-e-skuadres-tjeter-e-le-me-barre-me-peshtyme-11087" }