Albi Nako, i dashuri i Kladia Pepës që xhelozon femrat (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 30-08-2015 Albi Nako, i dashuri i Kladia Pepës që xhelozon femrat (FOTO) Klaudia Pepa dhe Albi Nako duke drekuar

Albi Nako është koreograf por po ta pyesnim me siguri ai do na prezantoheshe si i dashuri i Kladia Pepës, balerinës shqiptare, finaliste në Amici.

Kjo, për të na treguar dashurinë që ka për balerinën, ndonëse në fakt nuk le rast pa e bërë.

Së paku në rrjetet sociale, Albi Nako shfaqet gjithnjë krah Klaudias, i gatshëm ta lumturojë e surprizojë. I kemi vënë re dedikimet e tij të veçanta dhe përkrahjen për Klaudian kur ajo konkurronte në “Amici”. Ai bëri çmos që ne të votonim për talentin e saj, me postime e thirrje të shumta.

Tanimë, ai thjesht shijon dashurinë dhe praninë e saj. Nuk kalon pa rënë në sy fakti që Albi thuajse çdo postim të tijin e lidh me Klaudian dhe publikon më shumë foto me të, ndërsa balerina shfaqet disi më e rezervuar dhe e "kursyer" në deklarata. Aq sa një pjesë e madhe xhelozojnë për faktin që Klaudia ka në krah një njeri kaq të dedikuar sa Albi.

Sa e xhelozojnë Albin pastaj...më mirë s’po i hyjmë fare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023697137832642
array(1) { ["section"]=> string(64) "albi-nako-i-dashuri-i-kladia-pepes-qe-xhelozon-femrat-foto-19517" }