Albi Nako u kap mat në Paris, Klaudia Pepa në krahët e këtij mashkulli në Tiranë, ka një paralajmërim (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:14 16-04-2018 Albi Nako u kap mat në Paris, Klaudia Pepa në krahët e këtij mashkulli në Tiranë, ka një paralajmërim (FOTO)

Pak ditë më parë një ndër lajmet më bujshme ishte se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kanë nisur një lidhje së bashku.

Ndërsa u tha se Albi përsëriti historinë si me Klaudian disa vite më parë. Ata u komentuan se postonin foto nga vende të njëjta në Paris dhe Bruksel. Nuk vonoi shumë dhe Albi deklaroi se udhëton shpesh me Albën, por e mohoi të ishin në një lidhje.

Ndërsa Klaudia Pepa e cila ndodhet se fundmi në Tiranë nuk ështe vetëm, por e shoqëruar. Ajo ka publikuar një foto në Instastory duke punuar me një tjetër balerin, i cili quhet, Fabrizio Prolliki. Madje lajmëron klipin e ri në kanalin e saj VEVO.

 

img_6193.jpg

img_6192.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022842884063721
array(1) { ["section"]=> string(111) "albi-nako-u-kap-mat-ne-paris-klaudia-pepa-ne-krahet-e-ketij-mashkulli-ne-tirane-ka-nje-paralajmerim-foto-117042" }