Aleanca Kuq e Zi paralajmëron protestën nesër: Do i vëmë zjarrin

Publikuar tek: politike, më 22:22 01-11-2015 Aleanca Kuq e Zi paralajmëron protestën nesër: Do i vëmë zjarrin

Pas protestës të zhvilluar sot për “Rrugën e Arbrit”, Aleanca Kuq e Zi ka paralajmëruar për zhvillimin e një tjetër proteste ditën e nesërme.

“Nesër në orën 10:00 në protestë. Tym dhe zjarr”, shkruhet në njoftimin e AKZ por pa dhënë informacion për vendin se ku do të realizohet protesta. Gjatë ditës së sotme, kreu i AKZ, Kreshnik Spahiu tha se duhet të përgjigjen të gjithë ministrat që kanë bllokuar ndërtimin e Rrugës së Kombit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryetarja e FRESSH, Joleza Koka feston ditëlindjen në Kinë
Milo:Rama të ndalë ngjyrimet e realitetit se do përfundojmë si te ‘’Mbreti Lakuriq’’. Qeveri e lodhur dhe e konsumuar »
Article Logic
Execution time: 0.035116910934448
array(1) { ["section"]=> string(69) "aleanca-kuq-e-zi-paralajmeron-protesten-neser-do-i-veme-zjarrin-24449" }