Aleanca PD-LSI, Gjiknuri ironizon opozitën: E kemi mundur edhe më parë

Publikuar tek: barometri, më 08:38 12-04-2018 Aleanca PD-LSI, Gjiknuri ironizon opozitën: E kemi mundur edhe më parë Ministri Damian gjiknuri dhe kryeministri Edi Rama

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri i ftuar mbrëmjen e sotme në Report TV ka reaguar në lidhje me bashkëpunimin e ‘opozitës së bashkuar’, duke ironizuar disi këtë bashkim.

Gjiknuri ka thënë se nuk e tremb aleanca PD-LSI, teksa ka shtuar se i kanë mundur edhe herë të tjera.

-Iu tremb aleanca PS-LSI?

Gjiknuri: I kemi mundur edhe më parë.

-Nuk ka më kthim pas mes jush dhe LSI?

Gjiknuri: Nuk shoh arsye.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13257622718811
array(1) { ["section"]=> string(75) "aleanca-pd-lsi-gjiknuri-ironizon-opoziten-e-kemi-mundur-edhe-me-pare-116580" }