Aleati i Bashës godet sërish, bën vlerësime me titullin “Kaubojs” dhe dhuron medaljen “Trump të Lirisë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 21-05-2017 Aleati i Bashës godet sërish, bën vlerësime me titullin “Kaubojs” dhe dhuron medaljen “Trump të Lirisë”

Deputeti Eduart Ndocaj një nga figurat politike më karizmatike është kthyer në një fenomen për shkak se është vetëemëruar “kaubojs”.

Deputeti tashmë i njohur gjerësisht si “Kaubojsi i Lezhës” sot ka vlerësuar me titullin “Kaubojs”, Ndue Simonaj, N/Kryetarin e Forumit Rinor për kontributin e vazhdueshëm në përfaqësimin dinjitoz të Partisë.

Në shenjë mirënjohje Ndocaj i dhuron medaljen “Trump të Lirisë” dhe një telefon celular Simonajt.

Postimi në faqen Zyrtare të Ndocajt:

Ndocaj jep titullin “Kaubojs”

Kryetari Ndocaj vlerëson me titullin “Kaubojs”, z. Ndue Simonaj, N/Kryetarin e Forumit Rinor për kontributin e vazhdueshëm në përfaqësimin dinjitoz të Partisë, në punën e palodhshme të ngritjes së strukturave dhe për punën e palodhshme për rritjen e forcimin e strukturave në terren.
Në shenjë mirënjohje Kryetari Ndocaj, për punën e bërë i dhuron medaljen “Trump të Lirisë” dhe një telefon celular.
Rinia është forcë e rëndësishme në forumet drejtuese të PBDKSH dhe një kontribuuese e rëndësishme për një fitore të madhe dhe të rëndësishme në zgjedhjet me 25 Qershor.

trthhthtrhyrt.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02246880531311
array(1) { ["section"]=> string(104) "aleati-i-bashes-godet-serish-ben-vleresime-me-titullin-kaubojs-dhe-dhuron-medaljen-trump-te-lirise-79437" }