Aleati i Bashës i trishtuar për mosarritjen e marrëveshjes: Paqja qenka më e vështirë se lufta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:53 17-05-2017 Aleati i Bashës i trishtuar për mosarritjen e marrëveshjes: Paqja qenka më e vështirë se lufta

Aleati i kryeopozitarit, Lulzim Basha ka reaguar mëngjesin e sotëm, një ditë pas dështimit të radhës të negociatave mes palëve politike.

Kreshnik Spahiu, kreu i Alencës Kuq e Zi duket se nuk e ka pritur mirë mos pasjen e një konsensusi dhe shkruan në rrjetet sociale statusin:

“Paqja, më e vështirë se lufta!”.

Ditën e djeshme marrëveshja dështoi, për shkak të mosgjetjes së konsensusit për datën e zgjedhjeve.

 

 

  k.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036017894744873
array(1) { ["section"]=> string(99) "aleati-i-bashes-i-trishtuar-per-mosarritjen-e-marreveshjes-paqja-qenka-me-e-veshtire-se-lufta-78920" }