Aleksandër Gjoka i surprizon të gjithë, shikoni se ç’bën në skenën e 'TCH' pa u ngritur nga kolltuku (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:01 17-12-2016 Aleksandër Gjoka i surprizon të gjithë, shikoni se ç’bën në skenën e 'TCH' pa u ngritur nga kolltuku (VIDEO)

Ka thyer cdo pritshmëri mbrëmjen e djeshme këngëtari shqiptar Aleksandër Gjoka kur ka performuar live në skenën e Top Channel në emisionin e Alban Dudushit.

Gjokës i është kërkuar të këndojë pa muzikë, live një këngë të tijën dhe Aleksandër Gjoka, i shfaqur në emision me syze dielli, ka shpalosur gjithë talentin e tij.

Mes duartrokitjesh dhe habie për mënyrën sesi e ka kënduar, ulur, pa mikrofon dhe pa u ngjitur në skenën e vogël të emisionit, Gjoka ka marrë vlerësimin e të gjithëve për zërin që mbetet I njëjti, si ai I dekadave më parë.

 


video-1481993965 by newsbomb-al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dedikimi 'erotik' i Aulona Mustës: Prek parajsën kur të kafshoj…dua të të kem brenda meje...dorëzohem para teje...
Sherri për shoqërimin në komisariat, çfarë ju tha Noizy policëve të Durrësit »
Article Logic
Execution time: 0.028489112854004
array(1) { ["section"]=> string(109) "aleksander-gjoka-i-surprizon-te-gjithe-shikoni-se-c-ben-ne-skenen-e-tch-pa-u-ngritur-nga-kolltuku-video-62961" }