Alesia Bami publikon foto seksi, por harron të depilohet në zonat intime

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:29 10-08-2018 Alesia Bami publikon foto seksi, por harron të depilohet në zonat intime Alesia Bami

Modelja Alesia Bami njëkohësisht dhe velina e emisionit “Stop” është përfolur vazhdimisht këtë verë.

Ajo që ka tërhequr më shumë ndjekësit janë fotot provokuese ku modelja nxjerr në pah format bombastike.

Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një foto joshëse ku Alesia shihet me bikini, por ajo që me të vërtetë na ka bërë përshtypje është një detaj.

Megjithëse modelja kujdeset që të jetë sa më në formë këtë herë paska harruar të depilohet, pasi në foto duket zona e padepiluar në pjesën brendshme të kofshës, në zonën intime.

oijlkl;kl.jpg

tytyjuyuiuk.jpg

jyujyukik.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029129028320312
array(1) { ["section"]=> string(78) "alesia-bami-publikon-foto-seksi-por-harron-te-depilohet-ne-zonat-intime-130690" }