Alfred Peza: S’ka dorëheqje, Xhafaj do vazhdojë të jetë ministër

Publikuar tek: barometri, më 07:29 16-05-2018 Alfred Peza: S’ka dorëheqje, Xhafaj do vazhdojë të jetë ministër

Gazetari dhe ish-deputeti i PS-së, Alfred Peza deklaroi se nuk ka dorëheqje të Fatmir Xhafës, por rikonfirmim dhe mbështetje.

Peza në studion e emisionit ‘Opinion’, nuk sqaroi nëse këtë informacion e kishte marrë apo jo brenda PS-së.

Kryeministri Rama ka njoftuar se do të bëjë publik qëndrimin për çështjen ‘Xhafaj’ gjatë mbledhjes së Grupit Parlamentar, nesër, në orën 11:00.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039309024810791
array(1) { ["section"]=> string(69) "alfred-peza-s-ka-doreheqje-xhafaj-do-vazhdoje-te-jete-minister-120911" }