Alket Islami gajas gjithë rrjetin social me ‘’Dramën’’ e tij

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:01 10-12-2015 Alket Islami gajas gjithë rrjetin social me ‘’Dramën’’ e tij

Alket Islami, parashutisti i njohur shqiptar gajas gjithë miqtë e rrjetit social, sepse u tregon një ‘’dramë’’ që të gjithë e ndjejnë njësoj si ai.

Dhe ja pse të gjithë ata u gajasën me Alketin, sepse në thelb mendojnë si ai:

“DRAME !!!!!!!!!!! Shkoj për vizitë tek një mik në shtëpinë e tij dhe i gjej duke parë një telenovelë indiane që çdo aktor kur fliste luante kokën!!!!!! Tmerrrr…dhe të gjithë këta këtu ke shtepia duke folur luajnë kokaaaat!!!!! DRAMEEEEE…LERINI TELENOVELAT…DILNI PASTRONI VATAAAAAAANIN…’’

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ka edhe kështu, një djalë i merr gabimisht tjetrit xhupin në clubin e Tiranës por ja çfarë ndodh më pas
Kush është ‘’fryma’’ dhe ‘’gjithçkaja’’ e Albërie Hadërgjonajt? Lexoni dedikimin »
Article Logic
Execution time: 0.037220001220703
array(1) { ["section"]=> string(62) "alket-islami-gajas-gjithe-rrjetin-social-me-dramen-e-tij-27421" }