Alket Islami shqetësohet: E ndaluar kategorikisht të fluturoj mbi stadium

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:27 08-10-2015 Alket Islami shqetësohet: E ndaluar kategorikisht të fluturoj mbi stadium

Alket Islami po ankohet se sot nuk do të mund as të bëjë foto mbi stadium duke fluturuar dhe as të përkrahë kombëtaren. 

Në çdo ndeshje Alketi fluturon mbi stadium dhe sjell foto të magjishme prej andej, por këtë radhë është I dëshpëruar.

“E ndaluar rreptësisht, fluturimi mbi stadium” i shkruan ai një mikut të vet i cili i kërkon ndër të tjera të mos e harrojë surprizën e sotme. Siç duket Alketi vërtet kishte planifikuar ndonjë surprizë…por këtë herë me serbët, e ka të pamundur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029025793075562
array(1) { ["section"]=> string(78) "alket-islami-shqetesohet-e-ndaluar-kategorikisht-te-fluturoj-mbi-stadium-22629" }