Alketa me bikini në plazh, në superformë dhe krejt e shkujdesur (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:54 03-09-2016 Alketa me bikini në plazh, në superformë dhe krejt e shkujdesur (FOTOT)

Prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu është fotografuar në plazh, teksa pushonte me dy fëmijët e saj dhe bashkëshortin.

Në superformë, me një bikini në ngjyrë blu, pa make up e flokë të krehur, Vejsiu duket krejt natyrale.

Fotot e publikuara nga ‘’Panorama’’ tregojnë se prezantuesja e shijon plazhin në Dhërmi krejt shkujdesur, pas as merakun më të vogël se dikush do e shohë.

alketavejsiu3.jpgalketavejsiu4.jpgalketavejsiu5.jpgalketavejsiu.jpgalketavejsiu2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026412963867188
array(1) { ["section"]=> string(74) "alketa-me-bikini-ne-plazh-ne-superforme-dhe-krejt-e-shkujdesur-fotot-51766" }