Alketa Vejsiu në Mediaset, moderatorja publikon videon dhe vërteton diçka të rëndësishme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:02 13-11-2017 Alketa Vejsiu në Mediaset, moderatorja publikon videon dhe vërteton diçka të rëndësishme

Së fundmi është bërë e ditur se moderatorja e njohur Alketa Vejsiu do të bëhet pjesë e Mediaset, madje u aludua se do të largohej nga Tv Klan.

 Menjëherë pas këtij lajmi, me anë të rrjeteve sociale reagoi vetë moderatorja e cila tha se nuk do të largohej nga Klani, por duke mos mohuar faktin se do të bëhet  pjesë e Mediaset.

Ndërsa mbrëmjen  e sotme që është spektakli  “Dance With Me”, me drejtuese Alketën,  si për të vërtetuar atë ç’ka tha se nuk do të largohet nga Klani moderatorja ka publikuar një video pak para fillimit të spektaklit.

 

#Repost @class_make_up (@get_repost)

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas spitalit Bleona përfundon në vaskë, shfaqet tepër e nxehtë
U tha se do fitojë çmimin e madh në festivalin e RTSH, Arilena Ara merr vendim të papritur (LISTA) »
Article Logic
Execution time: 0.012643814086914
array(1) { ["section"]=> string(93) "alketa-vejsiu-ne-mediaset-moderatorja-publikon-videon-dhe-verteton-dicka-te-rendesishme-99431" }