Alketa Vejsiu nuk mund ta fshehë më dhe e thotë hapur çfarë mendon për Bleona Qeretin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:47 15-03-2016 Alketa Vejsiu nuk mund ta fshehë më dhe e thotë hapur çfarë mendon për Bleona Qeretin

Alketa Vejsiu nuk mund ta fshehë më dhe e thotë hapur çfarë mendon për Bleona Qeretin.

Sipas moderatores Vejsiu, absolutisht Bleona është një grua trime, e zgjuar dhe mbi të gjitha shumë sfiduese.

‘’Absolutisht mendoj se ajo është trime, e zgjuar dhe grua sfiduese! E çmendur ndonjëherë por kjo gjë e bën atë unike’’, shkruan Vejsiu, teksa komenton edhe spektaklin e ri që nisi mbrëmë në TV Klan ‘’ Your Face Sounds Familiar’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021374940872192
array(1) { ["section"]=> string(91) "alketa-vejsiu-nuk-mund-ta-fshehe-me-dhe-e-thote-hapur-cfare-mendon-per-bleona-qeretin-35137" }