Alketa Vejsiu publikon foto me vajzën: S’do mund të bëja asgjë më të mirë sesa të sillja në jetë ty

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:00 17-12-2016 Alketa Vejsiu publikon foto me vajzën: S’do mund të bëja asgjë më të mirë sesa të sillja në jetë ty

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu duket se po shfrytëzon fundjavën për të kaluar kohë me familjen.

Vejsiu ka publikuar sot një foto me vajzën Nicol teksa i qëndron shumë pranë dhe buzëqeshin.

“S’do mund të bëja dot asgjë më të mirë sesa të sillja në jetë një krijesë si ty” shkruan bashkangjitur fotos Vejsiu.

alketa11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024968862533569
array(1) { ["section"]=> string(104) "alketa-vejsiu-publikon-foto-me-vajzen-s-do-mund-te-beja-asgje-me-te-mire-sesa-te-sillja-ne-jete-ty-62939" }