Alketa Vejsiu surprizon për natën finale të spektaklit “YFSF”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:39 30-05-2016 Alketa Vejsiu surprizon për natën finale të spektaklit “YFSF”

Moderatorja e spektaklit “Your Face Sounds Familiar”, Alketa Vejsiu ka surprizuar jurinë dhe publikun me vendimin e saj për natën finale.

Sot është gjysëmfinalja e spektaklit ku VIP-at nga bota e muzikës shqiptare transpormohen krejtësisht duke imituar këngëtarë të tjerë.

“Më vjen mirë që dola dhe unë nga dera e VIP-ave. Por për finale kam dhe unë një surprizë të vogël, do të bëj një këngë”, tha Alketa, por ajo që nuk dihet është nëse moderatorja do të këndojë e maskuar, siç e kërkon formati apo do të ketë një këngë të kompozuar posaçërisht për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032793045043945
array(1) { ["section"]=> string(65) "alketa-vejsiu-surprizon-per-naten-finale-te-spektaklit-yfsf-41934" }