Alketa Vejsiu zbulon surprizën e Tv Klan, së shpejti do të nisë ky emision i ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 14-11-2017 Alketa Vejsiu zbulon surprizën e Tv Klan, së shpejti do të nisë ky emision i ri

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar natën e mbrëmshme një surprizë të televizionit Klan.

Së shpejti pritet të nisë në këtë televizion një emision i ri i cili i dedikohet tërësisht fëmijëve.

KY emision do të titullohet "Chi ha incastrato Peter Pan” dhe ka në fokus fëmijët e talentuar dhe zbulimin e talenteve.

Ky emision prej 5 edicioneve në Canale 5 në Itali, ndërsa në Shqipëri pritet të nisë në muajin shkurt të 2018-ës.

"Në muajin shkurt do të nisim në Tv Klan një program të ri shumë interesant i cili ka në fokus fëmijë. Javën e ardhshme do të shpallim edhe datën zyrtare kur do të nisin audicionet", tha Vejsiu mbrëmë gjatë spektaklit “Dance with me”. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fëmijë pas 30 vitesh, aktori i njohur i Portokallisë “tallet keq” me Bleona Qeretin: Si te ngrijmë spermën në frigorifer (VIDEO)
Rita Ora fut gjithë dashnorët e saj në një album, kush e akuzoi se e ka tradhtuar me 20 meshkuj »
Article Logic
Execution time: 0.031857013702393
array(1) { ["section"]=> string(84) "alketa-vejsiu-zbulon-surprizen-e-tv-klan-se-shpejti-do-te-nise-ky-emision-i-ri-99477" }