Almeda Abazi tregon për herë të parë si e mësoi shtatzëninë: Ishte një shokim i madh...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:52 11-02-2019 Almeda Abazi tregon për herë të parë si e mësoi shtatzëninë: Ishte një shokim i madh...

Almeda  Abazi është një ndër bukuroshet e ekranit që pret të bëhet nënë shumë shpejt.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto nga shtatzënia.

Ditën e sotme në ‘Instastory’ një ndjekës e ka pyetur Almedën se si e mori vesh që ishte shtatzënë dhe si ja tregoi bashkëshortit.

‘Në fakt ne e mësuam bashkë sepse kohët e fundit unë nuk ndihesha mirë, kisha dhimbje të forta koke dhe shkova të vizitohesha për të parë nëse është migrenë ose diçka por jo ishte djali im. Prandaj ishte një shokim i madh dhe në të njëjtën kohë lot gëzimi’, rrëfeu Almeda.

Screenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024702787399292
array(1) { ["section"]=> string(90) "almeda-abazi-tregon-per-here-te-pare-si-e-mesoi-shtatzenine-ishte-nje-shokim-i-madh-152433" }