Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë, Olti Curri “kapet” keq: Po mirë o goc...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:50 13-06-2018 Almeda e pakënaqur me trajtimin që iu bë, Olti Curri “kapet” keq: Po mirë o goc...

Almeda Abazi, për 3 muaj me radhë prezantoi spektaklin ‘Dancing with the stars’, duke qëndruar në Shqipëri gjithë këtë periudhë.

Në natën finale të spektaklit në Shqipëri erdhi dhe bashkëshëshorti i saj aktori i njohur turk Tolgahani Sayisman.

Tolgahan u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar dhe performanca e kërcimit që çifti bëri gjatë spektaklit u vlerësua me duartrokitje të mëdha. Mirëpo edhe pse publiku e priti mjaft mirë, para se të largohet sërish për në Turqi, Almeda është shprehur e pakënaqur ndaj produksionit të ‘Dancing With the Stars’.

Nëpërmjet një statusi në Instastory, ajo tregoi se ata nuk i kishin mbuluar shpenzimet ekstra gjatë qëndrimit të saj në hotel.

Ndërsa postimi i saj mori shumë komente, lidhur me të ka reaguar edhe blogeri Olti Curri.

“Po mirë o goc ka shumë ujë kishe pirë?! Po s’ke faj janë tre muaj. Plus ndonjë çaj ose paracetamol”, shkruan Olti ndër të tjera.

Reagimi i plotë më poshtë:

fyj_4.png

 

cfh_45.png

dt_35.png

dfghe34.png

Postimi i Almedës:

640-0-5b20e0341a8bb-600x1128.jpeg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018287897109985
array(1) { ["section"]=> string(82) "almeda-e-pakenaqur-me-trajtimin-qe-iu-be-olti-curri-kapet-keq-po-mire-o-goc-124223" }