Alpha Bank Albania: Sa më shumë, aq më mirë!

Publikuar tek: ekonomi, më 12:00 14-11-2017 Alpha Bank Albania: Sa më shumë, aq më mirë!

Alpha Bank Albania është gjithmonë novatore përsa i përket produkteve dhe ofertave që hedh në treg.

Edhe këtë fundvit, Banka vjen me një paketë ofertash të shkëlqyera, të cilat i shërbejnë klientëve individë për të plotësuar çdo nevojë apo dëshirë që ata kanë.

Kështu për të gjithë ata klientë që janë duke blerë një shtëpi, Banka u mundëson kredinë për shtëpi me zero shpenzime fillestare, pasi Alpha Bank Albania paguan për klientët shpenzimet ligjore dhe noteriale si edhe shpenzimet e vlerësimit të pronës dhe sigurimit të saj për vitin e parë.
Të gjithë ata klientë që do të aplikojnë për një kredi konsumatore, do të përfitojnë 0% komision disbursimi si dhe sigurimin e jetës falas.
Ofertat vazhdojnë, sepse të gjithë klientët që aplikojnë për një kartë krediti American Express Green, ose kartë debiti Enter American Express – të lëshuara ekskluzivisht nga Alpha Bank Albania – përfitojnë një bonus.
Duke aplikuar deri më 29 dhjetor 2017, dhe duke e përdorur kartën deri më 31 janar 2018, klientët përfitojnë 2’000 lekë dhuratë në kartën e tyre. Gjithashtu, falë Programit të Shpërblimit Alpha Bonus me kartat American Express, klientët përfitojnë zbritje gjithë vitin për blerjet e tyre në një listë tregtarësh prestigjiozë.
Vizitoni degët e Alpha Bank Albania, që të përfitoni nga ofertat, të cilat janë të vlefshme deri më 29 dhjetor 2017. Alpha Bank Albania është një prej bankave më të mëdha në vend, duke zënë një pozicion të
konsiderueshëm në treg përsa i përket biznesit bankar me shumicë dhe atij me pakicë.
Banka ofron një gamë të gjërë produktesh dhe shërbimesh, si depozita dhe produkte investimi, karta debiti dhe karta krediti, produkte të kreditimit bankar me pakicë dhe shumicë, si edhe shërbime për biznesin e vogël, atë të mesëm dhe për korporatat. Aktualisht, Alpha Bank Albania ofron shërbim cilësor për më shumë se 240 mijë klientë nëpërmjet një rrjeti të gjerë degësh në vend dhe kanale të tjera alternative, si 50 ATM, web banking dhe mobile banking, si dhe më shumë se 1 200 pika të pranimit të pagesave me kartë (POS).

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pastrimi i parave përmes bankave, Rama: Me këtë program s’do ketë më asnjë shans
Tabaku ia numëron një më një socialistëve: Këto janë 10 defektet e buxhetit 2018 »
Article Logic
Execution time: 0.023497819900513
array(1) { ["section"]=> string(47) "alpha-bank-albania-sa-me-shume-aq-me-mire-99493" }