"Alter egoja" e Ajola Xoxës, bashkëshortes së Veliajt

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 26-08-2015 Ajola Xoxa dhe motra e saj Ida Xoxa

Një jetë e dytë, një “vete e dytë”, një mik i besueshëm... Kjo është "alter egoja" e Ajola Xoxës...

Dhe bëhet fjalë pikërisht për motrën e saj, Ida Xoxën.

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, ka ardhur me disa foto të reja këto ditë, realizuar nga Edvina Meta por kjo është padyshim një nga më të bukurat në albumin e Ajola Xoxës, pikërisht për simbolikën që bart. Njëra brune, tjetra bjonde, veshur me të zeza dhe një dorë e hedhur që i bashkon në një të vetme dy motrat, ndonëse shikimi i Ajola Xoxës duket hedhur diku tutje.

Të menjëhershme janë edhe komentet e para nga ndjekësit e bashkëshortes së Veliajt në rrjetet sociale të cilët kanë mbetur të impresionuar nga kjo foto e dy motrave Xoxa.

“Alter ego sister”, komenton vetë Ajola Xoxa foton. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0256028175354
array(1) { ["section"]=> string(56) "alter-egoja-e-ajola-xoxes-bashkeshortes-se-veliajt-19217" }