ALUIZNI humbet seriozitetin: Qytetarët habiten nga ky publikim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:14 04-07-2016 ALUIZNI humbet seriozitetin: Qytetarët habiten nga ky publikim

“Macet e ALUIZNI-t”, kështu shkruhet në faqen zyrtare të Agjencisë së Legalizimeve që me këtë postim ka habitur shumë qytetarë që e ndjekin këtë faqe për të mësuar të rejat më të fundit nga legalizimet.

Por mesa duket, puna me lejet ka mbaruar dhe tani ka ngelur të merren vetëm me macet. Megjithatë, veç postimit aspak serioz, një sy i vëmendshëm do të vinte re edhe papastërtinë e madhe në këtë foto. Një neon i gërvishtur, e një mur i vjetëruar, i palyer e bërë pis.

“Po nga brenda si do jetë?” pyet një qytetar kureshtar me të drejtë.

alu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019056081771851
array(1) { ["section"]=> string(67) "aluizni-humbet-seriozitetin-qytetaret-habiten-nga-ky-publikim-45494" }