Ambasada amerikane i heq të drejtën e vizave disa gjyqtarëve dhe prokurorëve shqiptar

Publikuar tek: barometri, më 08:45 27-01-2017 Ambasada amerikane i heq të drejtën e vizave disa gjyqtarëve dhe prokurorëve shqiptar

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025959968566895
array(1) { ["section"]=> string(91) "ambasada-amerikane-i-heq-te-drejten-e-vizave-disa-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-shqiptar-66808" }