Ambasada e SHBA s’i dha vizë, Trump i dërgon letër Haradinajt

Publikuar tek: rajon, më 19:23 10-01-2018 Ambasada e SHBA s’i dha vizë, Trump i dërgon letër Haradinajt

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka marrë një telegram urimi nga Shtëpia e Bardhë, me rastin e festave të fundvitit.

Presidenti amerikan Donald Trump dhe sekretari i shtetit Rex Tillerson kanë uruar sot si Haradinajn dhe presidentin Hashim Thaçi.

Kujtojmë se Haradinaj ishte i ftuar në një event në Iowa të organizuar nga Komandanti i Gardës Nacionale, Timothy E.Orr, por atij nuk i është dhënë viza nga Ambasada Amerikane në Kosovë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Franca dhe Gjermania delegacion në Kosovë për shkak të Gjykatës Speciale
Drejtori i Postës dhe Telekomit rrihet barbarisht nga policia (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.020697832107544
array(1) { ["section"]=> string(67) "ambasada-e-shba-s-i-dha-vize-trump-i-dergon-leter-haradinajt-106122" }