Ambasadori amerikan Donald Lu rreth një orë takim me Metën në Kuvend

Publikuar tek: politike, më 13:29 23-11-2015 Ambasadori amerikan Donald Lu rreth një orë takim me Metën në Kuvend

Ambasadori amerikan Donald Lu është takuar sot me kreun e Kuvendit, Ilir Meta.

Takimi ka filluar në orën 12:30 dhe ka vijuar për rreth një orë në ambientet e Kuvendit. Megjithëse nuk është bërë e ditur tema e diskutimveve, mendohet se Donald Lu dhe Ilir Meta kanë folur rreth zhvillimeve politike në vend si dhe problemin global të sigurisë ndaj kërcënimeve terroriste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « AK në Librazhd: “Poshtë qeveria me palla, shporru Taulant Balla”
Edi Rama uron Mishelën: Urime për performancën e bukur që e renditi Shqipërinë në 5 vendet e para »
Article Logic
Execution time: 0.016065120697021
array(1) { ["section"]=> string(74) "ambasadori-amerikan-donald-lu-rreth-nje-ore-takim-me-meten-ne-kuvend-26088" }